fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Дрвце светлецко цветови кафеаво 120лед 170см Drvce svetlecko Original price was: 1.850 ден.Current price is: 1.449 ден.

Ноќна ламба Лед светилка за маса со сензор за допир биро Спална соба nokna lamba

Original price was: 900 ден.Current price is: 590 ден.

Шифра: 943601 Категории ,
Сподели:
  • 💡Едноставна декорација на светилка: Оваа пренослива светилка покрај креветот има уникатен модерен изглед за да создаде уникатна и удобна атмосфера на осветлување, совршена за украсување дневни соби, спални соби, студиски соби, детски соби, канцеларии, расадници, ресторани, хотели, барови итн.
  • 💡ГОЛЕМА Осветленост и КОНТРОЛА НА ДОПИР: Оваа надворешна столна светилка која се полни обезбедува 3 нивоа на осветленост (ниско, средно и високо), што овозможува паметната светилка лесно да ја менувате осветленоста со допирање на декор на мини USB бирото.

  • 💡 ДОЛГОТРАЈНО И ПОЛНЕЊЕ преку USB: оваа безжична детска светилка е опремена со батерија што се полни која овозможува до 48 часа осветлување. Светилката за работна маса на допир доаѓа со кабел што може да се приклучи на која било USB порта за полнење на 
Избери Боја

Златна, Сребрена

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Ноќна ламба Лед светилка за маса со сензор за допир биро Спална соба nokna lamba

Original price was: 900 ден.Current price is: 590 ден. Избери опции
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД