fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Ограда со платформа и зелени лисја од бршлен 3*1м Ograda so platforma i zeleni lisja so brslen

1.490 ден

SKU: 008067 Категории , ,
Сподели:

Навистина подобрете го вашиот надворешен простор, со оваа ограда со вештачки листови од 3 x 1 m . Правејќи фантастична алтернатива на традиционалното оградување, овој украсен бршлен ќе додаде приватност, како и пријатна естетика во вашата градина.

Вештачките листови од сладок бршлен имаат природен изглед и земјено чувство без потреба од полевање. Направени од УВ стабилизиран PE, тие исто така ќе ја задржат својата боја без избледување за трајна издржливост. Ако сакате да заживеете досадна ограда или да додадете современа доработка на нова, оваа ограда од вештачки лисја е одговорот што го баравте.

Лесен за инсталирање и без одржување, оваа градинарска проверка ќе ја трансформира секоја област за кратко време. Мрежестиот подлога лесно се прицврстува на која било површина, а лесната структура го олеснува преместувањето во нови области по потреба. Може дури и да се пресече по големина, обезбедувајќи совршено вклопување.

Карактеристики и придобивки

 • Издржлив – Направен од УВ стабилизиран PE, овој скрининг на листовите нуди долготрајна издржливост, без избледување на сонце и дожд.
 • Лесен за инсталирање – Плетен во вкрстен мрежен екран, можете да го исечете екранот во големина, пред да го прикачите на саканата област.
 • Лесна – Со лесна структура, можете лесно да ја преместувате за да преуредите нови области или да ја навивате кога повеќе не е потребно.

Спецификации

 • Ограда на екран со вештачки лисја
 • Со реплика на листови од сладок компир
 • Мрежести подлоги
 • УВ стабилизиран
 • Реален изглед
 • Лесно се инсталира
 • Ниско одржување
 • Лесен дизајн
 • Материјал: ПЕ пластика, ткаенина
 • Димензии: В 100 x Ш 300см
 • Тежина на производот: 0,9 кг
 • Боја: Зелена
 • Гаранција: 6 месеци

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Ограда со платформа и зелени лисја од бршлен 3*1м Ograda so platforma i zeleni lisja so brslen

1.490 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД