fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Саксија Бамбо 16*13см/1 пластика / Saksija “BAMBO” B224-1

79 ден

  • Димензија: 160×135
  • Волумен 1,9л
бела
виолетова
зелена
кафеава
крем
сива
црвена
црна
SKU: 2370 Категории , , , Ознака:
Сподели:

Саксијата Бамбо  има атрактивен дизајн и импресивна релјефна површина. Изработен е од висококвалитетна пластика и може да се користи и во затворени простории и на вашата тераса или во градината, бидејќи е отпорен на атмосферски влијанија. Неговата форма овозможува оптимално одводнување на водата, што ги штити корените на вашите цвеќиња од гниење. Во него можете да засадите и зелени и цветни растенија.

Волумен:1.9L

Димензија :ф 160×135

Избери Боја~

, , , , , , ,

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Саксија Бамбо 16*13см/1 пластика / Saksija “BAMBO” B224-1

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД