fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Даска за пеглање Томрис Daska za peglanje Tomris 201138 Original price was: 1.800 ден.Current price is: 1.599 ден.
Сет тањири чинии Луминарк Дивали теркизни 18/1 Set Tanjiri cinii Luminark Divali TURQUOISE 737066 Original price was: 2.600 ден.Current price is: 2.149 ден.
Продадено!

Сет тањири чинии Луминарк Дивали 18/1 Set Tanjiri cinii Luminark Divali blu 707059

Original price was: 2.400 ден.Current price is: 1.949 ден.

Продадено!

Сподели:

Сет за јадење Luminarc Diwali Light Blue – небесно сина боја за добро расположение на масата.

Комплетот содржи:
– 6 чинии за главно јадење, со дијаметар 25cm
– 6 длабоки чинии, со дијаметар 20cm
– 6 мали чинии за десерт 19cm

Може да се перат во машина за миење садови и да се користат за во микробранова печка.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Сет тањири чинии Луминарк Дивали 18/1 Set Tanjiri cinii Luminark Divali blu 707059”
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Сет тањири чинии Луминарк Дивали 18/1 Set Tanjiri cinii Luminark Divali blu 707059

Original price was: 2.400 ден.Current price is: 1.949 ден.

Продадено!

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД