fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Машинка за мелење алуминиум Masinka melenje 10 Original price was: 1.000 ден.Current price is: 649 ден.
Тенџериња сет Роко Голд Tendzerinja set Gorgel Roco Gold Original price was: 9.000 ден.Current price is: 6.790 ден.
Продадено!

Штендер со полица сталажа метални stender metalen so polica stalaza

Original price was: 1.200 ден.Current price is: 849 ден.

Продадено!

Сподели:

Мобилната подна закачалка New Coat Rack за облека е одлична алтернатива за растеретување на  плакарите!

Ова е особено важно за малите станови, каде што секогаш нема доволно простор за удобно поставување на облеката!

  • Висина: 160 см
  • Ширина: 55 см
  • Тип: Организатори на облека
  • Марка: Друго
  • Материјал: Метал
  • Боја: Црна
  • Тежина на пакувањето во KGs: 1,6 kg

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Штендер со полица сталажа метални stender metalen so polica stalaza

Original price was: 1.200 ден.Current price is: 849 ден.

Продадено!

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД