fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Стапка тепих Јута Strapka tepih juta Boho

1.420 ден1.820 ден

SKU: Не е достапно Категории ,
Сподели:
  • ДИМЕНЗИИ – Големина: f60/f80/f100/f120sm
  • СУПЕРИОРЕН КВАЛИТЕТ И ИЗДРЖЛИВОСТ – врвните нишки од јута заедно со рачната конструкција додаваат сила на килимот и гарантираат дека килимот ќе продолжи да изгледа одлично во вашиот дом во годините што доаѓаат
  • АВТЕНТИЧНИ – Изработени со љубов и грижа од вешти ткајачи, рачно изработените килими го носат духот на занаетчиите што ги изработувале. Секое парче е означено со суптилни, но индивидуални разлики што го прават вашиот килим уникатен
  • ШИРОКА НАМЕНА – Додадете топлина во вашата дневна соба, спална соба или ходник со вистинскиот стил, издржливост и удобност со овој волнен килим
  • СОВРШЕН ПОДАРОК ​​– Идеален избор за уредување на домот, нашите килими имаат совршен декоративен ефект во секоја соба и внесуваат топлина во околината. Ова ги прави нашите килими совршена идеја за подарок, особено за подарок на пријател или семејство. Сигурни сме дека ќе им се допадне.
  • ГАРАНЦИЈА ЗА СЕРВИС – BUNKAR ТЕПЕТС е бренд од доверба во производството на рачни тафтувани и рачно плетени теписи во последните 50 години. Ние сме горди на нашите теписи со врвен квалитет и го осигуруваме тоа во текот на процесот на дизајнирање и производство. Ако имате какви било проблеми или целосно не ви се допаѓа, нашата служба за корисници со задоволство ќе ви помогне – ве молиме проверете го описот за повеќе информации. Задоволството на клиентите е наш најголем приоритет.
Избери Димензија

Ф100см, ф120см

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Стапка тепих Јута Strapka tepih juta Boho

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД