fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Стол Мамбо Ратан пластика Stol ratan Mambo ratan

1.149 ден

SKU: 687747 Категории ,
Сподели:

Фотелја со армирана пластика и алуминиумски ногарки

Висока отпорност на тежина и временски услови

Со ратан плетен на грбот и на седиштето

Достапни се и маси во истите бои

Може да се натрупува за да заштеди простор за складирање

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Стол Мамбо Ратан пластика Stol ratan Mambo ratan

1.149 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД