fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Стол Таде црн Метал Stol Tade crn metal

1.270 ден

SKU: 130-000014 Категории ,
Сподели:

Градинска фотелја Tade  метал црна

Градинската фотелја Tade ви нуди удобност во седиштето, но и издржливост благодарение на одличниот квалитет на изработка. Поставете го на вашиот балкон или во вашата градина и комбинирајте ја естетиката со ергономијата.

Технички карактеристики:
Стабилна метална рамка со отпорност на стрес и абење.
Голема издржливост: погоден за надворешна употреба изложена на временски услови и влажност.
Складни: нуди леснотија на транспорт и складирање.
Достапен во црна

боја Димензии на производот:
Должина: 54 cm
Ширина: 58 cm
Висина: 73 cm
Висина на седиштето: 42 cm

Забелешки:
Производот се испорачува склопен во фабричко пакување.
Нијансата на бојата на производот може малку да се разликува од неговата фотографска претстава на вашиот екран

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Стол Таде црн Метал Stol Tade crn metal

1.270 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД