fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Сет Tањири Чинии Зелие луминарк 18/1 Set tanjiri cinii Zelie luminarc 524765

1.199 ден

Сподели:
 • Белото е бело! Arcopal го дизајнираше опсегот Zelie.
 • Направено од калено стакло за извонредна издржливост.
 • Сите ги знаат тие деликатни рачно насликани дизајни.
 • Отпорен на кршење и кршење.
 • Отпорен на силни температурни варијации.
 • Отпорен на машина за миење садови.
 • Безбедно во микробранова печка.
 • Произведено во Франција.
 • Сетот вклучува
 • 6 x чинии за вечера 25cm; 
 • 6 x чинии за супа 20cm;
 •  6 x Десертни чинии 18cm

 

 

 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Сет Tањири Чинии Зелие луминарк 18/1 Set tanjiri cinii Zelie luminarc 524765”
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Сет Tањири Чинии Зелие луминарк 18/1 Set tanjiri cinii Zelie luminarc 524765

1.199 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД