fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Тенда Анфора 3*3м Tenda Anfora

12.290 ден

SKU: 010111 Категории ,
Сподели:

Сакате атрактивна, разновидна сенка во дворот што ќе ја подобри естетиката на вашиот надворешен простор?

Не гледајте подалеку од белведер во атрактивен. Овој белведер има челична рамка обложена со прав и 3-делна огноотпорна кафеава полиестерска покривка која е отпорна на вода.

Уникатниот вентилиран покрив делува како пригодна тенда која обезбедува дополнителна сенка кога ви е потребна. Проширете ја тендата за да ја прилагодите количината на сенка што ви е потребна вие и вашите гости.

Карактеристики

  • Добијте супериорна сенка по одлична цена; стилска алтернатива на традиционалните дрвени летниковци, по поприфатлива цена; додава елегантна естетика на дворот, палубата, дворот, градината и многу повеќе.
  • УВ заштита во атрактивна обвивка. Издржлив 300D отпорен на вода и CPAI-84 секунди; 6.
  • Покривот лесно се прицврстува со пружински иглички во центарот и со иглички по должината на периметарот.
  • Стабилни и сигурни, четири надворешни 10см широки попречни фарми го создаваат обликот на конструкцијата, додека 8 греди го поддржуваат покривот за засилено покривање на сенка; Столбовите за ногарки со квадратна цевка имаат навојни влошки за цврсто прицврстување на покривот до ногата.

Димензии и тежини

 

Спецификации

Потребно е собрание за возрасни Да
Материјал на покривот Полиетилен
Боја на покривот светло кафеаво
Прилог за покривање на покривот Прицврстувач за кука и јамка
Материјал за рамка Челик
Завршување на рамката боја в
Вклучен страничен ѕид Да
Карактеристики Отпорен на УВ; Отпорен на оган; Отпорен на ‘рѓа
Гаранција Ограничени 90 дена
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Тенда Анфора 3*3м Tenda Anfora

12.290 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД