fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Чаши Тајмлес 4/1 стакло кристалекс 450мл 52800/Casi Timeless kristaleks stakleni 4/1

599 ден

Сподели:

Чашата Pasabahce Timeless висока 450 ml е погодна за сервирање вода, сокови, газирани пијалоци, овошни сокови, компоти. Високите чаши се многу популарни во баровите, кафулињата и рестораните, бидејќи само висока и тесна чаша што не се шири до врвот ќе ви овозможи да послужите светли повеќеслојни коктели и да спречите мешање на пијалоците. Чашите произведени од познатата марка Pasabahce се направени од стакло отпорно на удари, па со внимателна употреба ќе траат долго и ќе издржат бескрајно перење и сушење во машина за садови без никакви проблеми. Сетот очила е во светло пакување и ќе биде одличен подарок за вашите најблиски.

 

Стаклени чаши Timeless 52800 Pasabahce

-Волумен
45cl -Висина 161мм
-Пакување од 4 парчиња

Вие исто така би сакале…

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Чаши Тајмлес 4/1 стакло кристалекс 450мл 52800/Casi Timeless kristaleks stakleni 4/1

599 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД