fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Чаши Барел стакло Пасабаче 6/1 стакло 350мл 41010 Casi staklo Barel staklo Pasabahce Original price was: 400 ден.Current price is: 319 ден.
Чаши Тајмлес 200мл ниски жестоко 4/1 / Casi Timless kristaleks niski zestoko 52810 Original price was: 540 ден.Current price is: 439 ден.

Чаши Тајмлес 4/1 стакло кристалекс 295мл 52820/ Casi Timeless stakleni pasabahce

Original price was: 700 ден.Current price is: 560 ден.

Сподели:

За оваа ставка

  • Пакување од 6 чаши долги пијалоци во кристален дизајн за долги пијалоци, коктели, Cuba Libre, сокови, безалкохолни пијалоци, вода и многу повеќе
  • Висина: прибл. 14,3 cm, дијаметар: прибл. 6,8 см, волумен: прибл. 30,0 cl
  • Безбедно за миење садови, за микробранова печка, за фрижидер
  • Одлично за долги пијалоци, коктели, Cuba Libre, сокови, безалкохолни пијалоци, вода – исто така погоден за угостителството и хотелската индустрија
  • Начин на живот за угостителство, дом, градина, забава

   

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Чаши Тајмлес 4/1 стакло кристалекс 295мл 52820/ Casi Timeless stakleni pasabahce

Original price was: 700 ден.Current price is: 560 ден.
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД