fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Чаши Тајмлес 200мл ниски жестоко 4/1 / Casi Timless kristaleks niski zestoko 52810

439 ден

SKU: 52810 Категории , , Ознаки: , , ,
Сподели:

За оваа ставка

  • Сет од 6 кристални садови за виски, коктели, пијалоци, мохито, сокови, безалкохолни пијалоци, вода и многу повеќе
  • Висина ~ 8,3 cm, дијаметар ~ 7,2 cm, тешка табла одлична за виски, волумен ~ 20,5 cl
  • Може да се мие во машина за садови, микробранова печка, ретро дизајн со кристален изглед
  • Одлично за виски, пијалоци, коктели, мохито, сокови, безалкохолни пијалоци, вода и многу повеќе
  • Посебен ефект за секое уживање – за дом, градина, тераса, балкон, забава – погоден и за угостителство и хотелиерство
  • Димензии на пакетот 25 x 18 x 13 см; 248 грама
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Чаши Тајмлес 200мл ниски жестоко 4/1 / Casi Timless kristaleks niski zestoko 52810

439 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД