fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Чадор Сонце делукс с0о механизам ф300см Cador sonce Delux so mehanizam

11.590 ден

крем
сива
SKU: Не е достапно Категории ,
Сподели:
  • ОПТИМАЛНО ПОКРИВАЊЕ: Останете ладно во стил со чадорот широк 300см стапки што дава сенка за голема површина.
  • ИЗДРЖЛИВ: Чадорот има тешка темно сива алуминиумска рамка и челична основа со осум метални потпорни краци.
  • ДОЛГОТРАЈНИ: Уживајте во долготрајна боја со полиестерската ткаенина отпорна на ултравиолетово зрачење која штити од избледување од сончевите зраци.
  • ЛЕСНО ОТВОРАЊЕ И ЗАТВОРИ: Удобниот систем за отварање на колена го прави големиот крошна лесен за отворање и затворање.
  • ОПЦИИ ЗА НАКЛУВАЊЕ: Прилагодете го аголот на навалување за оптимална сенка со рачните контроли на рачката за лесно лизгање. Заклучете го саканиот агол на навалување за дополнителна стабилност со сеопфатниот опсег на опции.
  • РОТАЦИЈА 360: Лесно следете го движењето на сонцето благодарение на функцијата за ротација од 360 степени контролирана со лесно пристапна ножна педала.
  • ВЕНСИРАНА КАРОПА: Уживајте во дополнителна циркулација на воздухот со дизајнот на вентилираната покривка.
  • Погрижете се чадорот да стои безбедно на своето место со сигурната Т основа и препорачаните тегови на основата на чадорот (одделно се продаваат)
  • Базата се продава посебно

Создадете ја вашата надворешна оаза со чадорот за двор од серијата 500 Deluxe . Нашиот премиерен чадор нуди покривање од 300см за вашиот двор, палуба или базен, што го прави совршен за засенчување на сетови за јадење на отворено или за големи места за седење.

Со издржлива алуминиумска рамка и полиестерска ткаенина отпорна на УВ, вашиот чадор од серијата 500 ќе ги издржи елементите и ќе изгледа одлично сезона по сезона.

Со удобен систем за отворање на колена и рачни контроли на рачката со лесно лизгање, отворањето и затворањето на чадорот никогаш не било полесно. Прилагодете го аголот на навалување за оптимална нијанса со едноставно прилагодување и заклучете го на место за дополнителна стабилност. Функцијата за ротација од 360 степени ви овозможува да го следите движењето на сонцето, а вентилираната покривка обезбедува дополнителна циркулација на воздухот.

Не дозволувајте сонцето да ве спречи да уживате во вашиот надворешен простор. Нарачајте делукс чадор за внатрешен двор од серијата 500 и создадете совршено засенчено место за вашето следно собирање на отворено.

Избери Боја~

,

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Чадор Сонце делукс с0о механизам ф300см Cador sonce Delux so mehanizam

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД