fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Гарнитура БИСТРО маса со 2 стола метални garnitura BISTRO маса со 2 стола метал

5.490 ден

SKU: 9550 Категории ,
Сподели:

 

Двосед бистро сетови остануваат популарни бидејќи се погодни за толку многу сценарија, балкони, мали дворови, големи и мали градини и многу други локации. Идеален за тој релаксирачки пијалок или за едноставно гледање на светот како минува. Сетот за бистро Padstow, со дијаметар од 60 см. маса и две столчиња на преклопување, ќе го оживеат вашиот надворешен простор со неговите светли бои и современ стил. Произведено од благ е-обложен челик со завршна обработка со прав.

Карактеристики:

  • Материјал: челик обложен со прав
  • Боја: Зелена
  • Модерен и современ дизајн
  • Отпорен на временски услови
  • Лесно одржување
  • Преклопен за лесно складирање

Сетот вклучува:
1 x Тркалезна маса
2 x Бистро столици

Димензии:
Маса – В71см Ш60см Д60см
Бистро столици – В82см Ш42см Д46см

Упатство за нега
За да го продолжите животниот век и изгледот на производот, силно советуваме да користите заштитна покривка за мебел во текот на есенските и зимските месеци, како и за време на неповолни временски услови. Кога не се користат, препорачуваме да ги чувате перничињата на чисто и суво место за да ја подобрите долговечноста. Ве молиме проверете ги упатствата за нега на перничињата за совети за индивидуално чистење.

Информации за гаранцијата
1 година гаранција на производителот.

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Гарнитура БИСТРО маса со 2 стола метални garnitura BISTRO маса со 2 стола метал

5.490 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД