fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Гарнитура Ревиера Сет маса со 8 фотелји Garnitura REVIERA set masa so 8 stolici

79.190 ден

SKU: 011717 Категории ,
Сподели:
  • Сет за јадење погоден за 8 лица
  • Рамка изработена од челик обложен со прав
  • Вклучува перничиња за столици со низок грб во тегет
  • Горна маса изработена од стакло со дебелина од околу 5 mm
Комплетот за градинарски мебел „Ривиера“ од MERXX е удобно одморалиште за осум лица во вашата домашна градина.
Со својот модерен ратан изглед, му дава природен шмек на надворешниот простор.
Масата е опремена со висококвалитетен стаклен врв.
За висока стабилност и долговечност, градинарскиот мебел има рамка изработена од челик обложен со прав.
Столовите со низок грб се обезбедени со соодветни перничиња, кои ви овозможуваат удобно да седите.
Сетот за јадење е погоден за најмногу осум лица. Ве поканува да се опуштите и да останете на отворено: комплетот за градинарски мебел „Ривиера“  со стаклена покривка за маса.
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Гарнитура Ревиера Сет маса со 8 фотелји Garnitura REVIERA set masa so 8 stolici

79.190 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД