fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Гарнитура ВАНКУВЕР сет маса со 8 столици garnitura Vankuver

81.990 ден

SKU: 011716 Категории ,
Сподели:
  • Уживајте во слободното време на отворено со 8-седишта Homeworks Vancouver Rattan Rating Set
  • Вклучува 8 столчиња со перници и маса со стакло на врвот
  • Висококвалитетна конструкција од ратан отпорна на временски услови
  • Перничињата се меки и даваат добра поддршка
  • Идеален за вашиот двор, градина или двор
  • Додава допир на модерност во вашиот декор
  • Лесен за одржување и чистење
Детали за производот
Карактеристики
отстранлив капак
материјал
материјал
Поли ратан
Материјална рамка
челик
Боја
Боја
сиво
серија
серија
Милано
Совети
Забележете ги димензиите
Сите информации се приближни димензии.
опсегот на испорака
Вкл
Инструкции за склопување
Лесно самосклопување со упатства за склопување
корисни информации
Соодветна заштитна обвивка 42396609
Опрема и функции
Број на седишта
8-ми
Табела
Формирајте табела
правоаголна
Маса за должина
200 см
Широка маса
100 см
Табела за висина
73 см
Дебелина на материјалот на масата
5см
Стол
Стол со ширина на седиштето
46 см
Стол за длабочина на седиштето
44 см
Стол во висина на седиштето
43,5 см
Висина столица на потпирачот за грб
49 см
влошки
Дизајнерски изданија
Универзитетот
Барања за дебелина на материјалот
4см
Барања за упатства за нега
Се мие на 30°
Барања за затворање
патент
Мебел за седење
Материјал за тело
Поли ратан

Прикажи помалку карактеристики на производот

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Гарнитура ВАНКУВЕР сет маса со 8 столици garnitura Vankuver

81.990 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД