fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Кутија за часовници и накит 729721 kutija sa casovnici i nakit

Original price was: 2.000 ден.Current price is: 1.530 ден.

Шифра: 729721 Категории ,
Сподели:

ОРГАНИЗАТОР ЗА ЧАСОВИ ЗА 12 ЧАСОВНИЦИ ИЛИ НАКИТ

  • УНИВЕРЗАЛНО– одличен е не само за чување на часовници, туку и нараквици и друг накит , па затоа е совршен Совршен за подарок и за жена и за маж . Практично е и одлично ќе се вклопи во секој ентериер, а секако ќе биде одличен за секого.
  • ЗАТВОРЕН СО МАГНЕТНА РЕЗЕРВА– металната брава го спречува случајно отворање на организаторот, а неговата содржина нема да испадне додека го носите. Вашиот накит ќе биде безбеден во него .
  • ЕСТЕТСКО И ЕЛЕГАНТНО –  футрола  направено со внимание на деталите, изгледа убаво и одлично ја прикажува својата содржина . Производот е изработен од црна еко-кожа со бели шевови и светла, совршено контрастна внатрешност. Капакот на куќиштето е проѕирен, благодарение на што кутијата на часовникот може да се користи не само за складирање и нарачка, туку и за елегантно прикажување на содржината.
  • БЕЗБЕДНА ВНАТРЕШНА– внатрешната страна на организаторот е обложена со мек материјал, благодарение на перничињата, складираните додатоци се заштитени од гребнатини , секој од нив се отстранува, благодарение на тоа можеме да складираме и друг накит таму, како нараквици, привезоци. , прстени или обетки . Преградите се одделени со повисоки ѕидови, што ги штити складираните додатоци од несакан контакт што може да резултира со оштетување.
  • СПЕЦИФИКАЦИЈА– црна боја; материјал: еко-кожа + велур; број на прегради: ; димензии на затворениот организатор

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Кутија за часовници и накит 729721 kutija sa casovnici i nakit

Original price was: 2.000 ден.Current price is: 1.530 ден.
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД