fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Шолја со тасна и лажица порцелан Solja so lazica i porcelan

339 ден

Сподели:

Најдобриот подарок за нововенчаниот пар е смешен! И ништо не прави подобар смешен подарок за парови од нашиот сет за шолји Mr. Right & Mrs. Помислете на безбројните кафиња и разговори што парот ќе ги има благодарение на вас и вашиот свадбен подарок!
Освен урнебесниот цитат на шолјите, доаѓа со повеќенаменска послужавник и метална лажица. Но, она што навистина го прави вистински подарок за младенците е – неговиот квалитетен керамички материјал со фини коски од А-одделение и мислата зад овие чаши.

Избери модел

Mr., Mrs.

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Шолја со тасна и лажица порцелан Solja so lazica i porcelan

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД