fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Организатор за фиоки за алишта и долна облека Organizer fioka za dolna obleka organizeri za alista

439 ден

SKU: 727727 Категории ,
Сподели:
  • ✔️ШТЕДЕЊЕ ПРОСТОР: Дозволете си да си го олесните животот со нашиот организатор на плакар со фиоки. Организаторите за складирање со склопување се совршени организатори на облека за жени, мажи или бебешки алишта и заштедуваат простор за складирање.
  • ✔️ЛЕСEН ПРЕГЛЕД: Лесен пристап до работите во фиока, шкаф, комода, гардероба и друго. Организирајте долна облека, чорапи, вратоврски, шалови, градници, аксесоари итн. Организатор со мала фиока ќе ви помогне да намалите 50% од времето за облекување.
  • ✔️ЛЕСНО СЕ ИНСТАЛИРА: Можете лесно да ги инсталирате и извадите деловите од рабовите. Организаторот на фиоката на плакарот се преклопува и лесно се чува кога не се користи. На работ на секоја кутија има 2 отвори. 
  • ✔️РАЗЛИЧНА ГОЛЕМИНА : Флексибилна: Има 4 комплети од овие кутии, 6 ќелии за организатор на долна облека; 8 ќелија за организатор на чорапи, 24 ќелија една за вратоврски, ремени, марами или додатоци; уште една голема 6 ќелија една за организатор на градник. Всушност, можете да ги користите овие организатори за фиоки за да СКЛАДИРАТЕ СЕ ШТО ЌЕ САКАТЕ.
  • ✔️МАТЕРИЈАЛ ОД ВИСОК КВАЛИТЕТ: Поделувачите на фиоки се направени од неткаен материјал, кој е отпорен на молци, отпорен на мувла, отпорен на влага и многу издржлив. Квадратните плочи за отстранување се направени од ПП (полипропилен), кој е високо отпорен на топлина, мазен и лесен.
Избери боја

Крем, Сива

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Организатор за фиоки за алишта и долна облека Organizer fioka za dolna obleka organizeri za alista

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД