fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Ролер ваљак за чистење облека влакна Roler valjaka za cistenje obleka i vlakna milenici fackelmann 416047

239 ден

Сподели:

Ролна од 4 метри за чистење облека XXL FACKELMANN 41604

  • Ролна за чистење облека со лента од 4 метри. Удобна рачка што ја одржува раката во природна положба.

Дополнителни Должина на лента 4 метри

Материјал Хартија Пластика

Означи Факелман

Симбол 41604

Гаранција 2 години

Должина на лента 4 метри

Должина 21 см

Боја Црното

Материјал Хартија/Пластика

Ширина 12 см

Ролер за чистење облека на германската компанија Fackelmann, изработен од пластика и хартија со лепак.

Лентата на ролната е долга до 4 метри. Удобниот стисок ја одржува вашата рака во природна положба додека ја чистите облеката.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Ролер ваљак за чистење облека влакна Roler valjaka za cistenje obleka i vlakna milenici fackelmann 416047”
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Ролер ваљак за чистење облека влакна Roler valjaka za cistenje obleka i vlakna milenici fackelmann 416047

239 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД