fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Саксија Жозефина 11*11*h10см 0,8л мат пластика со вградена тасна /Saksija zozefina plastika

65 ден

Волумен: 0,8л

Димензии:11см х 11см

киви
моха
антрацит
пудра
темно зелена
Сподели:

Пластична саксија во различни бои со екстра квалитет и едноставен дизајн кој одговара на секое место!

Oтпорна на UV зраци и ниски температури.

Волумен: 0,8л

Димензии:11см х 11см

 

 

Избери Боја~

, , , ,

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Саксија Жозефина 11*11*h10см 0,8л мат пластика со вградена тасна /Saksija zozefina plastika

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД