fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Стол фотелја Paula метал-пе ратан кафеава Stol fotelija

3.699 ден

SKU: 140-000029 Категории ,
Сподели:

Градинарска фотелја Paula pakoworld метал-пе ратан кафеава

Ако барате градинарска фотелја чиј дизајн совршено го комбинира класичното со модерното, тогаш Paula е идеална за вас. Едноставен и во исто време елегантен, може прекрасно да ја украси вашата градина или балкон, додека неговиот квалитет го прави идеален за професионална опрема.

Технички карактеристики:
* Стабилна рамка изработена од одличен квалитет на метал со отпорност на стрес и абење.
* Седиште и грб од PE ратан. ПЕ ратан е еден вид еколошки синтетички ратан, кој може да се рециклира и потрајни од другите видови.
* Голема издржливост: погоден за надворешна употреба изложена на временски услови и влажност.
* Краевите на нозете имаат заштитни пластични капаци за заштита на подот од несакани оштетувања.
* Складирање: Нуди леснотија на транспорт и складирање.
* Се нуди во боја: кафена.

Димензии на производот:
Должина: 60 ​​cm
Ширина: 56 cm Висина: 85 cm

Висина на седиштето: 46 cm

Длабочина на
седиштето : 45 cm Висина на грбот : 30 / 47 cm

Должина на мрежата на седиштето (без краци): 46 cm

 

Забелешки: Производот се испорачува склопен во фабричко пакување. Нијансата на бојата на производот може малку да се разликува од неговата фотографска претстава на вашиот екран

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Стол фотелја Paula метал-пе ратан кафеава Stol fotelija

3.699 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД