Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Стапка кружна ф77см кадифе 805474

649 ден

бела
кафеава
сива
SKU: 805474 Категорија Ознака:
Сподели:

Оваа мека подлога е изработена од еколошки долг свилен кадифен со карактеристики на мекост, без мирис, дебелина, добра апсорпција на вода, добра еластична, тешка деформација, не е лесно да се избледи, и може да биде произволно преклопена.

Самиот материјал ќе ве измами да застанете или да седнете на удобната и мека стапка и да вршете повеќе активности додека сте на неа.

Задниот материјал на подлогата има гумирани точки за заштита на подот и е антилизгачка, која има голема функција на апсурдност до подот и избегнува движење на душекот што може многу да ве заштити од лизгање.

Прекрасен декор за украсување на вашиот дом.

Димензии Не е достапно
Избери Боја~

, ,

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Стапка кружна ф77см кадифе 805474

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД