fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Кутија за Часовници со три прегради 3/1 16*11*8см / Kutija za casovnici i nakit so tri pregradi

740 ден

Сподели:

Специфика:
Изработен од висококвалитетен материјал од вештачка кожа, употреба за употреба
Совршен е за складирање или прикажување на омилените часовници, нараквици.
Дизајн на кутијата, со капак, отпорен на прашина и безбедно гребење, висока транспарентност и добра безбедност.
Тоа е исто така добар подарок за семејства или пријатели.

Име на ставка:
Материјал на кутијата за часовник: вештачка кожа, табла за густина, влакненца, хардверско заклучување, стаклени
карактеристики: контејнер за складирање, кутија за прикажување,
должина на подарок: 15,6 см, ширина: 11,2 см, висина : 8 см

Забелешки:
Следниве разлики во поставките на светлината и екранот, бојата на ставката може малку да се разликува од сликите.
Дозволете мала разлика во разликите поради различното рачно мерење.

Пакетот вклучува:
1 x кутија за часовник (не вклучува часовник)

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Кутија за Часовници со три прегради 3/1 16*11*8см / Kutija za casovnici i nakit so tri pregradi”
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Кутија за Часовници со три прегради 3/1 16*11*8см / Kutija za casovnici i nakit so tri pregradi

740 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД