fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Подвижна Подлога за машина за перење, држач за фрижидер машина за перење, сушара, машина за миење садови, бела техника podloga za masina frzider susara

599 ден

Сподели:
  • – Оваа кукличка за мебел е so телескопска основа, која може да се прилагоди вертикално и хоризонтално според големината на мебелот. Секоја основа има прилагодлива должина од 40см до 69см која може да држи тешки предмети со различни големини, како што се машини за перење, фрижидери, кабинети итн. И кукличката може да се чува во кој било агол од просторијата за лесно отстранување кога не се користи.
  • Не се потребни комплицирани чекори или алатки за инсталација. Едноставно поставете го држачот за машината за перење под фрижидерот, машината за перење или други апарати за домаќинство, а потоа притиснете ги сопирачките на двата краја за да се стабилизира кога не се користи. и подигнете ја сопирачката за да се движите.
  • Подвижната основна кукла е опремена со 24 надградени мали тркала, што го прави движењето помазно и стабилно. Можете лесно да преместувате тежок мебел и домашни апарати за чистење под нив со подвижната основа. Погодно е за чистење на вашиот дом.
  • Дизајнот против лизгање на подлогата на двигателот на мебел може да ги намали вибрациите на машината. И дизајнот со висина од 5см избегнува контакт помеѓу машината за перење и влажниот под, не само што го штити подот, туку и спречува ‘рѓа и корозија на мебелот
  • Оваа кукличка за мебел е изработена од висококвалитетен густ метален материјал, кој е доволно цврст за ракување со предмети со тежина до 200кг. Широко се користи со пренослива машина за перење, фрижидер, плакар, кабинет или друг мебел.

 

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Подвижна Подлога за машина за перење, држач за фрижидер машина за перење, сушара, машина за миење садови, бела техника podloga za masina frzider susara

599 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД