fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Продадено!

Вештачко цвеке во саксија Vestacko cveke vo saksija

159 ден

SKU: 806329 Категории ,
Сподели:

Овој забавен и креативена украсна саксија за вештачки растенија со очила со глава сигурно ќе додаде чуден допир во вашиот дом. Идеален модел за прикажување на вашата полица за книги, камин во дневната соба, масичка за кафе, трпезариска маса, кабинет, биро, кујна, прозорец, ходник и кое било друго место за да внесете пореални бои и органски стил. Тој е со одличен квалитет, затоа цвеќињата се направени од висококвалитетна чиста пластика, пореално е од другите вештачки цвеќиња на пазарот. Овој модел е достапен во неколку бои.

Модел

Лила, Зелена, Портокал

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Вештачко цвеке во саксија Vestacko cveke vo saksija

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД