fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Алатка нож со сајла за сечење торта пандишпан alatka noz so sajla za secenje na torta pandispan 728045

199 ден

Сподели:

Исечете ги колачите и другите печива во уредни рамномерни слоеви со совршена прецизност секогаш

Изработен од нерѓосувачки челик, израмнувачот од 32 има 8 прилагодливи висини за остриот секач за жица за максимална флексибилност и практичност при украсувањето.

Работи добро со цврсти колачи како што се колачи со чоколадна кал, колачи со путер, торта од банана итн.

Сетот содржи метален нож и две сајли

см

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Алатка нож со сајла за сечење торта пандишпан alatka noz so sajla za secenje na torta pandispan 728045”
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Алатка нож со сајла за сечење торта пандишпан alatka noz so sajla za secenje na torta pandispan 728045

199 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД