fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Чаши тајмлес стаклени пасабахче Casi Timeless Stakleni Pasabahce 52790 345ml 1/4

599 ден

Сподели:

Стаклени чаши безвременски 52790 Пасабахче

-Волумен 35cl

-Висина 9,5см
-Пакување од 4 парчиња

 

За оваа ставка

  • Се одликува со ретро изглед
  • Гроздобер исечен кристален дизајн
  • Целосна палета на садови и чаши за избор. Идеален за сервирање класични и современи коктели
  • Совршен за ресторани, барови и салони
  • безбедно во машина за миење садови

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Чаши тајмлес стаклени пасабахче Casi Timeless Stakleni Pasabahce 52790 345ml 1/4”
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Чаши тајмлес стаклени пасабахче Casi Timeless Stakleni Pasabahce 52790 345ml 1/4

599 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД