fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Стол Пластичен ратан 531205 / Stol plasticen ratan

599 ден

Димензии на производот:

  • Должина (45 cm),
  • Ширина (46 cm),
  • Висина (85 cm) 
  • Тежина: 3,1кг Kg 
  • Максимална носивост: 120 kg.
кафеава
крем
темно плава
беж
темно зелена
SKU: 717215 Категории , ,
Сподели:
  • Материјал: висококвалитетна пластика Боја: беж ,кафеава,сива со сјајна завршница; Зачудувачки и елегантен дизајн; Избришете го со влажна/сува крпа.
  • Фотелјите Палермо се силни и издржливи со стилски изглед. Може да се користи како внатрешни и надворешни столици. Овие столчиња се лесни за складирање.
  • Димензии на производот: Должина (45 cm), Ширина (46 cm), Висина (85 cm) / Тежина: 3,1кг Kg / Максимална носивост: 120 kg.
  • УПОТРЕБА: Одлично столче за трпезарија, дневна соба, кујна, спална соба, трем или двор или која било просторија во куќата, внатре или надвор / 2 годишна гаранција за производство.
  • Се испорачува преку водечките курирски партнери во Македонија и може да се испорача насекаде во Македонија за 5-10 дена.

Димензии:

Д-45см

В – 85см

Ш – 60см

Тежина: 3,1kg

Издржливост: 120kg

Избери Боја~

, , , ,

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Стол Пластичен ратан 531205 / Stol plasticen ratan

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД