fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Kутија за складиранје храна и намирници Kutija za skladiranje hrana namirnici so selikonski vakumski kapak 15561

139 ден

SKU: 15561 Категории , Ознаки: , , ,
Сподели:

Пластичен сад со вакуумски капак е удобен и практичен начин за складирање на големи производи во вашата кујна.
Капакот на контејнерот е опремен со гумена заптивка. Транспарентните ѕидови ви овозможуваат секогаш да ги гледате останатите производи и да ги надополнувате навреме.

Карактеристики:
Материјал: полистирен
Големина: 104x104x90 mm
Волумен: 0,7 l. (достапно и во модели од 1.4L, 2.1L)

Може да се мие во машина за садови
Микробранова печка Да

Пластична кутија за складирање со силиконски заптивка „Chef“ 10.5×10.5xh9cm 700ml DUNYA-(31150)

Димензии 11 × 11 × 9 cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Kутија за складиранје храна и намирници Kutija za skladiranje hrana namirnici so selikonski vakumski kapak 15561”
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Kутија за складиранје храна и намирници Kutija za skladiranje hrana namirnici so selikonski vakumski kapak 15561

139 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД