fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Подлога нелизгачка повекенаменска за Фиоки плакари маси Podloga nelizkacka multinamenska za fioki plakari masi i dr

239 ден279 ден

Напомена: Цената се однесува за ролна од 3м

Сподели:
  •  Оваа нелизгава подлога е широко користена за кујнски/или кабинети за кампување, плакари, фиоки, заштитна ткаенина за облога, подлога, маса, фрижидер, за подобрување на вашата организери. Поставата е многу лесна за сечење, можете да направите сами со саканата големина, да ја закачите на кутија за чевли, кабинет за облека, маса, со фиока, фрижидер, кабинет, кујна, канцеларија и сл.
  • Висок квалитет: заштитната подлога со дизајн на текстура со точки, ефективна отпорност на лизгање, дури и ако е навалена за 80 степени, не е лесно да падне. Дното е мазно изработено од лесна EVA ткаенина, еколошки и антиоксидантни материјали без штетна материја, апсолутно без мирис и здрав.
  • Може да се сече поединечно по големина. Може да се пресече поединечно според вашите лични потреби. Со ножиците можете да ја исечете подлогата на која било големина. 
  • Простирка има големина од 45*300/30*300см
  • Издржливи: овие подлоги се дизајнирани за професионална употреба и нудат оптимална отпорност на масла, вода и детергенти. Се пере на 30°C.
  • Обезбедување на квалитет Вашето задоволство е нашата главна цел. Ако поради која било причина не сте 100% задоволни, ве молиме веднаш да не известите. Ќе ви вратиме пари или нов производ и без прашања.

Избери димензија

45*300см, 30*300см

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Подлога нелизгачка повекенаменска за Фиоки плакари маси Podloga nelizkacka multinamenska za fioki plakari masi i dr

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД