fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Продадено!

Саксија Урби 20*20*h38sm со влошка Saksija Urbi so vloska

459 ден

Димензија: 20*20*h38sm

 

бела
моха
црна
SKU: 197524 Категории , ,
Сподели:
  • Саксија матирана со влошка за растенија
  • Изработено од висококвалитетна ПП пластика (полипропиленска пластика),
  • Отпорен на УВ со сјајна површина
  • Отпорен на мраз, со отстранлив додаток за растенија
  • Погоден за внатрешна и надворешна употреба.

Димензија: 20*20*h38sm

Избери Боја~

, ,

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Саксија Урби 20*20*h38sm со влошка Saksija Urbi so vloska

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД