fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Гарнитура ЛИДО двосед 2 фотелји маса garitura LIDO

14.390 ден

кафеава
моха
антрацит
беж
SKU: 003004 Категории ,
Сподели:

Комплет Lido за 4 лица, дизајн од ратан, составен од:

  • 2 трпезариски фотелји со висок потпирач за грб
  • 1 тросед 2 седишта
  • 1 маса за складирање
  • 4 перничиња

Фотелја: 60 ​​x 59 x 90 cm

Софа 2: 112 x 56 x 90 cm

Табела за складирање: 39 x 39 x 46

Избери Боја~

, , ,

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Гарнитура ЛИДО двосед 2 фотелји маса garitura LIDO

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД